Naše úspechy

Školský rok 2017/2018

Školské majstrovstvá v šachu 2017 – OK
3. miesto – Matúš Betuš – prof. Vokál

Bedminton – OK
3. miesto – družstvo – Sofia Sekaninová VIII.A, Katarína Ninčáková IX.B – p. uč. Murínová
3. miesto – družstvo – Samuel Kovalčík, Tomáš Olšavský IX.B – p. uč. Murínová

Dobšinského Košice – KK
3. miesto – Adam Dudinský IV.A – p. uč. Jelčová
Cena primátora mesta Košice – Elena Kravcová IV.A – p. uč. Mačičáková

Severská jazda – OK
2. miesto – družstvo – VIII.A, IX.A, IX.B – p. uč. Murínová

Školský rok 2016/2017
Naše úspechy – Umiestnenia žiakov v školskom roku 2016/2017 (na stiahnutie)

Futbal (dievčatá) – OK
3. miesto – družstvo dievčat – VII.A, VIII.B – p. uč. Murínová

Orientačný beh – KK
7. miesto – Sofia Sekaninová – VII.A – p. uč. Murínová

Slávik Slovenska – OK
Čestné uznanie – Terézia Bandúrová – VIII.B – p. uč. Novysedláková

Fullova ruža – KE
Fullova ruža (1. miesto) – Juraj Molnár – II.A (sovičky) – p. uč. Wilková
Fullova ruža (1. miesto) – Lívia Čechová – II.A (sovičky) – p. uč. Wilková
Fullova ruža (1. miesto) – Miriam Horváthová – VII.A – p. uč. Michalová
Čestné uznanie – Ella Joy Šoltésová – II.A (sovičky) – p. uč. Wilková

Štúrov Zvolen – KK
2. miesto – Július Desiatník – IV.A – p. uč. Fazekaš
2. miesto – Terézia Bandúrová – VIII.B – p. uč. Fazekaš
3. miesto – Dominika Snopeková – VIII.B – p. uč. Fazekaš

Botanikiáda – KK
1. miesto – Peter Gonda – V.A – p. uč. Michalová

Šumenie – KK
čestné uznanie – Katarína Ninčáková – VIII.B – p. uč. Fazekaš

Literárne Košice Jána Štiavnického – SK
3. miesto – Michaela Ferenčiková – VII.A – p. uč. Fazekaš
čestné uznanie – Tomáš Olšavský – VIII.B – p. uč. Fazekaš

Matematická olympiáda – OK
9. – 11. miesto – Miroslav Kováč VIII.A – p. uč. Tóthová
13. – 13. miesto – Dominika Snopeková VIII.A – p. uč. Tóthová
14. – 17. miesto – Patrik Roland Najmík VIII.A – p. uč. Tóthová

Orientačný beh – OK
7. miesto – Sofia Sekaninová VII.A – p. uč. Murínová
3. miesto – družstvo dievčat VII.A – p. uč. Murínová

Majstrovstvá v inline korčuľovaní – SK
2. miesto – Sophia Nagyová I.B (rybky) – p. uč. Karaba

Hviezdoslavov Kubín – OK
3. miesto – Elena Kravcová III.A – p. uč. Jelčová
Čestné uznanie – Viktória Tomková VIII.B – p. uč. Fazekaš

VŠETKOVEDKO – SK 
najúspešnejší:
Sofia Nutárová – II.B (žabky) – p. uč. Volčková
Adam Dudinský – III.A – p. uč. Jelčová
Zuzana Tréfová – III.A – p. uč. Jelčová
Samuel Novotný – III.A – p. uč. Jelčová
Tatiana Jordánová – III.A – p. uč. Jelčová
Július Desiatník – IV.A – p. uč. Palovčíková
Anna Jacková – IV.A – p. uč. Palovčíková

Olympiáda v anglickom jazyku – OK
11. miesto – Michaela Smoleňová – VII.A – p. uč. Baffyová
8. miesto – Nicola Demeterová – VIII.B – p. uč. Baffyová

Koláže rozprávajú – KE
Čestné uznanie – Štefan Fajdel II.A (sovičky) – p. uč. Wilková

Starým veciam nová šanca – SK
1. miesto – kolektív žiakov VIII.B – p. uč. Tóthová, p. uč. Riečanová

Chutné maľovanie – SK
1. miesto – Juraj Molnár II.A (sovičky) – p. uč. Wilková

Bedminton – OK
3. miesto – družstvo: Katarína Ninčáková (VIII.B), Viktória Tomková (VIII.B) – p. uč. Murínová

Školský rok 2015/2016

Naše úspechy – Umiestnenia žiakov v školskom roku 2015/2016 (na stiahnutie)

Príroda očami detí – literárna a výtvarná súťaž – KE
2. miesto – Tatiana Holingová (1.A) – p. uč. Wilková
2. miesto – Nicola Demeterová (7.B) – p. uč. Fazekaš

Bola raz jedna škola – literárna súťaž – SK
2. miesto – Juliana Kováčová (4.A) – p. uč. Kalakayová

Európa v škole – literárna súťaž – SK
1. miesto – Nicola Demeterová (7.B) – p. uč. Fazekaš

Orientačný beh – KK
2. miesto – Štefan Mihalič (7.B) – p. uč. Murínová /postup do SK/

Východní svätí pre súčasnosť – výtvarná súťaž – KE
Cena poroty – Sonja Fajdel (3.A) – p. katechétka Ivanková

Dúha – literárna súťaž – SK
Čestné uznanie – Michaela Smoleňová (6.A) – p. uč. Fazekaš

Štúrov Zvolen – rétorická súťaž – KK
2. miesto – Tomáš Hegedus (6.A) – p. uč. Fazekaš
3. miesto – Dominika Snopeková (7.A) – p. uč. Fazekaš

Literárne Košice Jána Štiavnického – literárna súťaž – KE
Čestné uznanie – Lívia Bayalinová (6.A) – p. uč. Fazekaš
Čestné uznanie – Michaela Smoleňová (6.A) – p. uč. Fazekaš
Čestné uznanie – Nicola Demeterová (7.B) – p. uč. Fazekaš

Malý futbal – dievčatá – OK
3. miesto – družstvo: B. Boroková, S. Sekaninová, A. Pigulová, M. Smoleňová, (6.A), Z. Sojáková (7.A), V. Vass, N. Jamborová, R. Tóthová (7.B) – p. uč. Murínová

Krásne a zdravé Košice – výtvarná súťaž – KE
víťaz – Juraj Molnár (1.A) – p. uč. Wilková

Moje mesto – výtvarná súťaž – KE
1. miesto – Ján Krcha (1.A) – p. uč. Wilková
2. miesto – Nela Leukaničová (1.A) – p. uč. Wilková

Fullova ruža – výtvarná súťaž – KE
Fullova ruža 35 – Juraj Molnár (1.A) – p. uč. Wilková
Fullova ruža 35 – Samuel Kovalčík (7.B) – p. uč. Vasková
Fullova ruža 35 – Natália Jamborová (7.B) – p. uč. Vasková
Čestné uznanie – Jasmina Fech (1.A) – p. uč. Wilková
Čestné uznanie – Michaela Mária Liberková (4.A) – p. uč. Wilková
Čestné uznanie – Júlia Sofia Hadbavná (7.B) – p. uč. Vasková

Vybíjaná dievčat – OK
3. miesto – družstvo: M. Horváthová, A. Pigulová, M. Medvecová, B. Kočanová, S. Sekaninová, M. Ferenčiková (6.A), Z. Sojáková (7.A), V. Vass, K. Ninčáková, R. Tóthová, T. Vošová, N. Jamborová, J. S. Hadbavná (7.B) – p. uč. Murínová

Orientačný beh – OK
1. miesto – Štefan Mihalič 9.B – p. uč. Murínová
2. miesto – družstvo chlapcov: Štefan Mihalič, Pavol Kohút, Branko Dohovič (9.B) – p. uč. Murínová

Tomášikova plutvička – súťaž v plávaní – OK
1. miesto – Pavol Kohút 9.B – KRAUL – 2 dĺžky
1. miesto – Pavol Kohút 9.B – PRSIA – 2 dĺžky
3. miesto – Vanessa Vass 7.B – ZNAK – 2 dĺžky
2. miesto – Jana Papcunová 9.A – PRSIA – 2 dĺžky
3. miesto – Martin Rusnák 7.B – PRSIA – 1 dĺžka
2. miesto – Miroslav Kováč 7.A – ZNAK – 1 dĺžka

3. miesto – družstvo – ZŠ Hroncova – p. uč. Murínová

Volejbal dievčat – OK
1. miesto – družstvo: J. Papcunová, A. Buchtová, S. Ficzere, R. Bardzáková, L. Kappelová – 9.A, T. Gajdošová, S. Dugasová – 9.B, M. Zahatňanská – 8.A – p. uč. Murínová

Matematický klokan – SR
Kategória Klokanko I.
1. – 454. miesto – Jasmina Fech 1.A (100% úspešnosť) – p. uč. Wilková
1. – 454. miesto – Peter Paľa 1.B (100% úspešnosť) – p. uč. Volčková
1. – 454. miesto – Adam Viktor Hospodár 1.B (100% úspešnosť) – p. uč. Volčková
495. – 926. miesto – Erik Ammer 1.A (91,70% úspešnosť) – p. uč. Wilková
Kategória Klokanko II.
187. – 266. miesto – Samuel Ján Novotný 2.A (88,90% úspešnosť) – p. uč. Jelčová
Kategória Klokanko III.
889. – 1101. miesto – Filip Tink 3.A (82,20% úspešnosť) – p. uč. Pachová
Kategória Klokanko IV.
283. – 576. miesto – Peter Gonda 4.A (93,30% úspešnosť) – p. uč. Kalakayová
Kategória Školák 5.
82. – 112. miesto – Daniel Kalakay 5.A (96,70% úspešnosť) – p. uč. Németová

Kráľ detských čitateľov – finále – KE
Kráľovná sympatia – Natália Jamborová 7.B – p. uč. Fazekaš

Hviezdoslavov Kubín – recitačná súťaž – OK
2. miesto – Elena Kravcová 2.A – p. uč. Jelčová
3. miesto – Radoslava Bardzáková 9.A – p. uč. Fazekaš

Pytagoriáda – OK
10. miesto – Peter Gonda 4.A – p. uč. Kalakayová /úspešný riešiteľ/

Kráľ detských čitateľov – semifinále – KE
5. miesto – Natália Jamborová 7.B – p. uč. Fazekaš /postup do finále/

Chemická olympiáda – OK
2. miesto – Radoslava Bardzáková 9.A – p. uč. Michalová /postup do KK/
3. miesto – Samuel Loj 9.A – p. uč. Michalová /postup do KK/

Európa v škole – literárna súťaž – OK
1. miesto – Tomáš Olšavský 7.B – p. uč. Fazekaš /postup do SK/
1. miesto – Nicola Demeterová 7.B – p. uč. Fazekaš /postup do SK/
Čestné uznanie – Katarína Ninčáková 7.B – p. uč. Fazekaš

Koláže rozprávajú – výtvarná súťaž – KE
Čestné uznanie – Sofia Nutárová 1.B- p. uč. Wilková

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – OK
2. miesto – Radoslava Bardzáková 9.A – p. uč. Dodecká

Bedminton – OK
2. miesto – družstvo: Sandra Dugasová (9.B), Tímea Gajdošová (9.B), Jana Papcunová – (9.A) – p. uč. Murínová

Najkrajší sen – výtvarná súťaž – OK
1. miesto – Ján Krcha (1.A) – p. uč. Wilková

Hovorme o jedle – projektové vyučovanie – SK
zlaté pásmo

Matematické hlavolamy – matematická súťaž – OK
3. miesto – Róbert Gonda 6.A – p. uč. Németová

Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas – recitačná súťaž – SK
2. miesto – Radoslava Bardzáková 9.A – p. uč. Fazekaš

Cezpoľný beh – športová súťaž – OK
3. miesto – Štefan Mihalič – 9.B – p. uč. Murínová
3. miesto – družstvo: Štefan Mihalič, Pavol Kohut, Branko Dohovič – 9.B – p. uč. Murínová

Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas – recitačná súťaž – KK
1. miesto – Radoslava Bardzáková 9.A – p. uč. Fazekaš /postup do SK/
3. miesto – Dominika Snopeková 7.A – p. uč. Fazekaš