Ponuka záujmových útvarov 2018/2019

Ponuka záujmových útvarov v školskom roku 2018/2019
Oddelenie kultúry a umenia
P. č. Názov krúžku Vedúci ZÚ Zameranie Ročníky Deň Čas
1 Origami – umenie skladania papiera A. Lajčáková origami 1. – 9. PO 14.00 – 16.00
2 Farbička M. Thíry výtvarný 1. – 4. UT 14.00 – 16.00
3 Farby M. Thíry výtvarný 5. – 9. ŠT 14.00 – 16.00
4 Šikovníček s Luckou L. Nagyová výtvarný 1. – 4. ST 14.00 – 16.00
5 Ja som malý remeselník S. Lukačínová výtvarný 1. – 4. UT 13.30 – 15.00
6 Miniateliér N. Nigutová výtvarný 1. – 3. UT 15.00 – 16.00
7 Literárno-dramatický D. Mačičáková herectvo 1. – 9. UT 14.00 – 16.00
Oddelenie jazykov
P. č. Názov krúžku Vedúci ZÚ Zameranie Ročníky Deň Čas
8 Hravá angličtina L. Kádárová ANJ 1. – 2. UT 14.00 – 15.00
9 Let´s play English Z. Nutárová ANJ 1. – 4. PO, ST 14.00 – 15.00
10 Time for English Z. Nutárová ANJ 5. – 9. PO, ST 15.00 – 16.00
11 Let´s speak English* (30€/mesiac) lektori The Flow ANJ 1. – 9. PO, ŠT 14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
12 Španielčina hravo N. Majorošová SPN 1. – 9. ST 14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
13 Francúzština krok za krokom Dorko Dolinská FRJ 1. -9. ŠT 14.00 – 15.00
Oddelenie spoločenských a prírodných vied
P. č. Názov krúžku Vedúci ZÚ Zameranie Ročníky Deň Čas
14 MATES IX.A M. Fazekaš, A. Lajčáková SJL, MAT 9. UT  14.00 – 16.00
15 Hravá matematika A. Tóthová MAT 5. – 8. ŠT 14.00 – 16.00
16 Minivedec N. Nigutová PVO 1. – 3. UT 14.00 – 15.00
Oddelenie informatiky
P. č. Názov krúžku Vedúci ZÚ Zameranie Ročníky Deň Čas
17 Počítačovo-tabletový G. Michalcová INF 1. – 9. ŠT 14.00 – 16.00
Oddelenie telovýchovy a športu
P. č. Názov krúžku Vedúci ZÚ Zameranie Ročníky Deň Čas
18 Volejbalový – dievčatá M. Murínová volejbal 5. – 9. UT 14.00 – 16.00
19 Vybíjaná – prehadzovaná M. Hudák vybíjaná 4. – 6. ST 14.00 – 16.00
20 Šachový krúžok G. Harajda šach 3. – 9. PI 14.00 – 16.00
21 Futbalový krúžok*

(17€/mesačne)

Akadémia futbalu crow

B. Tenkach – tréner

futbal 1. – 4. PO, PI 14.00 – 15.00

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE: