Daruj hračku kamarátovi – 21.11. – 30.11.

Ahoj, kamaráti!
Opäť po roku sme sa rozhodli uskutočniť zbierku hračiek, kníh, hudobných CD a hygienických potrieb pre tých, ktorí to potrebujú najviac.
Určite sa aj u vás doma nájde hračka či kniha, ktorú už ty sám doma nepotrebuješ a rád sa s ňou podelíš. Určite z nej budú mať obrovskú radosť detičky v nemocnici, ktorým spríjemní tvoja hračka či kniha dlhé chvíle.

Zbierka “Daruj hračku kamarátovi” sa uskutoční na našej škole už od pondelka 21.11. a potrvá do stredy 30.11.2016.
Spoločne dokážeme pomáhať, tak sa zapoj a pomôž aj TY!

Okrem hračiek a kníh sa všetky detičky a ich maminy potešia aj hygienickým potrebám (tekuté mydlá, utierky, toaletné papiere, zubné pasty, zubné kefky a pod.)

Všetky hračky a potreby do zbierky môžete prinášať svojim triednym učiteľom alebo na vrátnicu, kde ich od vás prevezmú pani upratovačky. Svoje meno nezabudnite nadiktovať… všetkých darcov zverejníme na našom facebooku a na webovej stránke školy.

Vopred Vám všetkým ďakujeme.

ZŠ Hroncova …škola plná prekvapení

Podporíme: Vianočný bazár chalaňov a Svetielko pomoci n.o.

daruj-hracku