DARUJ HRAČKU KAMARÁTOVI – zbierka hračiek

ĎAKUJEME!

Ahoj, kamaráti!
Opäť po roku sme sa rozhodli uskutočniť zbierku hračiek, kníh, hudobných a rozprávkových CD a hygienických potrieb pre tých, ktorí to potrebujú najviac.
Určite sa aj u vás doma nájde hračka či kniha, ktorú už ty sám doma nepotrebuješ a rád sa s ňou podelíš. Určite z nej budú mať obrovskú radosť detičky v nemocnici, ktorým spríjemní tvoja hračka či kniha dlhé chvíle.

Zbierka “Daruj hračku kamarátovi” sa uskutoční na našej škole už od pondelka 20.11. a potrvá do piatka 01.12.2017.
Spoločne dokážeme pomáhať, tak sa zapoj a pomôž aj TY!

Okrem hračiek a kníh sa všetky detičky a ich maminy potešia aj hygienickým potrebám (tekuté mydlá, utierky, toaletné papiere, zubné pasty, zubné kefky a pod.).

Všetky hračky a potreby do zbierky môžete prinášať svojim triednym učiteľom alebo na vrátnicu, kde ich od vás prevezmú pani upratovačky. Svoje meno nezabudnite nadiktovať svojim triednym učiteľom… všetkých darcov zverejníme na našom facebooku a na webovej stránke školy.

Vopred Vám všetkým ďakujeme.

ZŠ Hroncova …škola plná prekvapení

Daruj hračku kamarátovi