PRE RODIČOV budúcich PRVÁČIKOV

Vážení rodičia budúcich prváčikov,
prešiel už týždeň od zápisu žiakov do 1. ročníka a my, vedenie našej školy, by sme vás radi upokojili. (y)
Vieme, že rodičia detí, ktorí nemajú trvalý pobyt v našom školskom obvode sú netrpezliví… možno sa obávajú, či budú prijatí. A my chceme, aby ste boli pokojní a mohli sa venovať v prvom rade vašim úúúžasným detičkám – predškoláčikom.   
Áno, je to naozaj tak, že počas dvoch dní zápisu sa na našej škole vystriedalo veeeľmi veľa šikovných budúcich prváčikov.  Máme z toho obrovskú radosť! 
A preto…
na základe rozhodnutia nášho zriaďovateľa a vedenia našej školy, a samozrejme, aj na základe našich kapacitných možností vám oznamujeme, že sa už teraz nevieme dočkať vás všetkých, ktorí ste prišli počas dvoch dní zápisu na našu školu. Takže pokojne môžete spávať a tešiť sa… spoločne s nami. 

Rozhodnutia o vašom PRIJATÍ budeme vydávať v máji, o presne určenom termíne vás budeme, ako sme vám sľúbili, informovať prostredníctvom oznamu na webe, facebooku a e-mailom.   

vedenie školy
ZŠ Hroncova… škola plná prekvapení

https://www.youtube.com/watch?v=MntUCXn_IF4