Záujmové útvary 2020/2021

Centrum voľného času pri ZŠ Hroncova 23 v Košiciach

Názov krúžku Vedúci ZÚ Zameranie Ročníky Deň Čas
ODDELENIE UMENIA A KULTÚRY  
1. Farbička M. Thíry výtvarný 1. – 4. piatok 14.00 – 16.00
2. Výtvarné všeličo J. Verebová výtvarný 1. – 4. pondelok 14.00 – 16.00
3. Výtvarná fantázia J. Verebová výtvarný 5. – 9. utorok 14.00 – 16.00
4. Ja som malý remeselník S. Lukačínová výtvarný 1. – 5. utorok 14.00 – 16.00
5. Výroba šperkov S. Lukačínová ručné práce 5. – 9. pondelok 14.00 – 16.00
6. Ručné práce K. Vasková ručné práce 3. – 9. štvrtok 14.00 – 16.00
7. Hroncovčan T. Mitterpák folklórny súbor 1. – 5. utorok 14.00 – 16.00
8. Studienka (mladší) M. Gašperanová folklórny súbor 1. – 4. utorok štvrtok 16.00 – 17.00
9. Studienka (starší) M. Gašperanová folklórny súbor 5. – 9. utorok štvrtok 17.00 – 18.00
10. Hop-hip B. Pokorná Street dance 1. – 6. piatok 14.00 – 16.00
ODDELENIE JAZYKOV  
11. Nemčina hrou I. Juhászová nemčina 3. – 5. pondelok streda 14.00 – 15.00
12. Angličtina bez stresu K. Kollárová angličtina 6. – 8. štvrtok 14.00 – 16.00
13. Ostré jazýčky Š. Škodiová rétorika 6. – 9. pondelok 14.00 – 16.00
14. Španielčina M. Porvažník španielčina 3. – 9. utorok 14.00 – 16.00
ODDELENIE SPOLOČENSKÝCH A PRÍRODNÝCH VIED  
15. MATES                                
/príprava na T9 a PP na SŠ/
G. Michalcová,   
A. Tóthová
SJL, MAT 9. pondelok 14.00 – 16.00
16. Svet psov Z. Takáčová starostlivosť     o psíka 1. – 5. štvrtok 14.00 – 16.00
17. Lego M. Hudáková lego 1. – 4. streda 14.00 – 16.00
18. Ekologický E. Černáková ekologický 1. – 9.  pondelok 14.00 – 16.00
ODDELENIE INFORMATIKY  
19. Počítačový I. Ľ. Adamkovič informatika 1. – 2. pondelok 14.00 – 16.00
20. Počítačový II. Ľ. Adamkovič informatika 3. – 9. utorok 14.00 – 16.00
ODDELENIE TELOVÝCHOVY A ŠPORTU  
21. Floorbal – dievčatá Š. Škodiová floorbal 5. – 9. dievčatá utorok 14.00 – 16.00
22. Volej-mix M. Murínová volejbal, vybíjaná 5. – 9. streda 14.00 – 16.00
23. Hviezdička E. Janíčková tanec, šport 1. – 4. streda 14.00 – 16.00
24. Futbal* M. Desiatník futbal 1. – 4. pondelok 14.00 – 16.00
25. Dračia stopa Ľ. Zahradníček turistický 3. – 8. utorok, streda 14.00 – 16.00
26. Basketbal T. Mitterpák basketbal 5.- 9. štvrtok 14.00 – 16.00
27. Rambo T. Hreško posilňovanie 5.- 9. chlapci piatok 14.00 – 16.00
28. Športové hry M. Mačičák loptové hry 3. – 4. piatok 14.00 – 16.00
29. Floorbal – chlapci M. Mačičák floorbal 5. – 6. chlapci utorok 14.00 – 16.00

* Futbalový krúžok sa realizuje v spolupráci s Akadémiou futbalu Crow Košice – mesačný poplatok je 8€ (pre futbalový klub) + 2€ (CVČ Oáza)