NEGATÍVNE VÝSLEDKY znamenajú POZITÍVNU SPRÁVU pre Hroncovu!

Vážení rodičia, milí žiaci,

mnohí ste sa na mňa počas víkendu obracali s otázkou, či v utorok (po jesenných prázdninách) otvárame školu v riadnom režime?

Mám teda radostnú (pozitívnu) správu, v utorok 3.11.2020 pokračujeme v I. – IV. ročníku v riadnej, prezenčnej výučbe. A v V. – IX. ročníku v dištančnej výučbe.

Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým pedagogickým, odborným a nepedagogickým zamestnancom za ich zodpovedný prístup a účasť na plošnom testovaní!

A odkazujú, že sa tešia do zamestnania… s POZITÍVNOU náladou!

Tu naozaj nešlo iba o nás a naše rodiny… ale aj o vaše deti – našu druhú rodinu!

ĎAKUJEM, kolegovia!

Už iba zvládnuť dnešnú noc… a zajtra riadne (prostredníctvom odbornej firmy) vydezinfikovať telocvičňu a priľahlé priestory.

Zvládli sme to!

Foto: denník Korzár – https://kosice.korzar.sme.sk/c/22522729/kosicke-odberne-miesta-sa-pripravuju-material-na-testovanie-nemaju.html#storm_gallery_171455