OSOBNOSTI UČILI ONLINE

OSOBNOSTI UČILI ONLINE

PREDMIKULÁŠSKY DARČEK pre žiakov 5. – 8. ročníka

Žiaci II. stupňa sa učia dištančne už od 26. októbra, žiaľ, momentálna situácia im neumožňuje učiť sa prezenčne zo školy, ani stretávať sa a dokonca im nebude môcť ani Mikuláš odovzdať v pondelok balíček plný sladkostí.

Preto sa náš pán riaditeľ Martin Fazekaš a Robert Schwarcz spoločne s občianskym združením Krajina zážitkov rozhodli pripraviť pre žiakov netradičnú ONLINE HODINU a vyčariť im tak úsmev na perách a mať skvelý zážitok z online stretnutia so známymi osobnosťami – zo slovenského šoubiznisu.Veríme, decká a mládež, že sa to podarilo!

Dnes nám spríjemnili deň títo úúúúžasní ľudia: Braňo Deák, Juraj Bača, Lukáš Latinák, Lukáš Adamec, Janka Kovalčíková, Adam Ďurica, Matej Tóth

P.S.: Deviataci, nebuďte smutní, aj pre vás už niečo chystáme… len musíte byť trošku trpezliví! Dnes ste si poriadne zopakovali slovenčinu!

ZŠ Hroncova… škola plná prekvapení