SVETOVÝ DEŇ UČITEĽOV – 5. október

Žiaci z Hroncovej dnes ocenili svojich učiteľov, ktorí tiež pracujú v prvej línii, VEĽKÝM POTLESKOM!!! ĎAKUJEME!!!

Slovo riaditeľa…

Milé kolegyne, milí kolegovia,
žijeme v ťažkých časoch, občas sa cítim ako v mojej najobľúbenejšej knihe Harry Potter, a koronavírus by som prirovnal k tomu, “koho netreba menovať” (tí, ktorí ste Harryho čítali, určite viete)… Boj je to ťažký, niekedy až nad naše sily, ale ja verím, že ho úspešne zvládneme.

Pandémia nás však spája, a ja mám úprimne z toho obrovskú radosť. Na začiatku nového týždňa (máme za sebou prvý ťažký mesiac) mi dovoľte, aby som sa vám úprimne a z celého srdca POĎAKOVAL.

Chcem oceniť váš zmysel pre organizáciu, spoluprácu, nadšenie, komunikáciu a veľmi si vážim, že v tejto situácii ste ochotní urobiť aj také činnosti, ktoré nespadajú priamo do vašej náplne. Nesmierne si to vážim a pri srdci ma hreje príjemný pocit, že môžem pracovať s takými úžasnými kolegami. Ešte raz vám za seba, ale aj za moje kolegyne pani zástupkyne, chcem veľmi pekne POĎAKOVAŤ!

Veľa síl do ďalších dní!

Mgr. Martin FAZEKAŠ

ZŠ Hroncova… škola plná prekvapení