Zápis do 1. ročníka – TLAČIVÁ – NOVÉ

Zápis do 1. ročníka – TLAČIVÁ – NOVÉ

Vážení rodičia,
ak ste sa rozhodli zapísať svoje dieťa do budúceho 1. ročníka v ZŠ Hroncova 23 v Košiciach, prosíme vás, aby ste vypísali tento elektronický formulár prihlášky (kliknite TU). 

ZÁPIS žiakov do 1. ročníka sa v tomto školskom roku uskutoční v MIMORIADNOM REŽIME! ONLINE PRIHLÁŠKY VYPLŇTE V TERMÍNE, ktorý určil zriaďovateľ školy do 18.4.2020.

Za zápis sa považuje vyplnenie online prihlášky na našu školu.

Po vyplnení prihlášky vás telefonicky bude (do niekoľkých dní) kontaktovať riaditeľ školy, ktorý vás usmerní a dohodne si s vami (po súhlase) online termín zápisu s budúcim prváčikom.

Mesto Košice rozhodlo, že zápis žiakov do 1. ročníka (bez osobnej účasti žiakov) – teda PRE RODIČOV, ktorí NEMAJÚ PRÍSTUP K INTERNETU a nemajú možnosť vyplniť online prihlášku, sa uskutoční v dňoch:
16. apríla 2020 od 14.00 do 18.00,
17. apríla 2020 od 14.00 do 18.00,
18. apríla 2020 od 08.00 do 12.00.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

So zápisom musia písomne súhlasiť obaja rodičia/zákonní zástupcovia dieťaťa.

Tešíme sa na vás.

Poznámka: Údaje o dieťati, prosíme, vypisujte podľa rodného listu dieťaťa.

Všetky ostatné dokumenty k zápisu si môžete stiahnuť v DOKUMENTOCH NA STIAHNUTIE (v DOC /word/ verzii alebo v PDF) alebo vyplniť priamo osobne na zápise.

Pri zápise bude možné (na základe rozhovorov počas stretnutí Malý predškolák vo veľkej školy), aby pomôcky do 1. ročníka zakúpila škola – v zastúpení Rady rodičov. Celý balíček (všetky výtvarné pomôcky, pomôcky do peračníka, zošity, pracovné zošity – celý zoznam nájdete v dokumentoch na stiahnutie) sú v celkovej cene 40€. Záujem je možné potvrdiť počas zápisu žiakov do 1. ročníka.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE: