2015/2016

Okresné kolo v malom futbale dievčat

Zabojovali sme a na krku nám visí STRIEBORNÁ MEDAILA!
Dievčatá šiesteho a siedmeho ročníka si dnes zmerali sily v okresnom kole vo futbale dievčat. Vybojovali si skvelé 2. miesto!
Dievčatám blahoželáme k dnešnému výkonu.

Na zápas ich pripravila pani učiteľka Murínová.

Zdravé mesto Košice

Ako si Jurko Molnár z 1.A (trieda sovičiek) prevzal cenu za víťazstvo v súťaži "Zdravé mesto Košice". Jurkovi a jeho pani učiteľke Wilkovej blahoželáme.

Okresné kolo vo vybíjanej dievčat

Domov sme si odniesli BRONZ!!!

Naše dievčatá (šiestačky a siedmačky) si z okresného kola vo vybíjanej odniesli domov bronzové medaily.

Ich trénerkou je pani učiteľka Murínová.
Žiačkam i ich pani učiteľke blahoželáme.

Zábavná angličtina s JŠ Metropolitan

Ako sa dá učiť angličtina? Spôsobov a metód je naozaj veľa. My sme sa rozhodli spolupracovať a vytvoriť partnerstvo so skvelou Jazykovou školou Metropolita, ktorá sídli v Košiciach a Občianskym združením Rieka talentov. Dnes sme sa naučili aj to, že pes nie je hračka! 🙂 🙂 🙂

Orientačný beh - okresné kolo

V okresnom kole orientačného behu sa náš Štefan Mihalič (9.B) umiestnil na 1. mieste. Všetci naši bežci tak postupujú do krajského kola.
Blahoželáme a držíme prsty v krajskom kole.

Tomášikova plutvička - plavecká súťaž

Naše úspechy v plaveckej súťaži "Tomášikova plutvička"

Volejbal dievčat - krajské kolo

Krajské kolo vo volejbale dievčat sa uskutočnilo v utorok 12. apríla 2016 v Spišskej Novej Vsi. Ďakujeme našim dievčatám za úspešnú reprezentáciu školy.

Angličtina so psíkmi

Dnes sme sa učili angličtinu s kamarátmi - so psíkmi. Spolu s pani Evou z Jazykovej školy Metropolitan - http://www.metropolitan.sk/
Bola to naozaj paráda, veď sa presvedčte sami.

5. reprezentačný ples ZŠ Hroncova

Po osemročnej prestávke sme 27. februára 2016 opäť obnovili tradíciu školských plesov. Už piaty reprezentačný ples ZŠ Hroncova sa uskutočnil v Gec Clube Košice, kde sa spolu zabavili učitelia, zamestnanci, rodičia i priatelia školy. Naše pozvanie prijali aj vzácni hostia námestníčka primátora mesta Košice Renáta Lenártová, vedúca oddelenia školstva MMK Mária Kavečanská a za Mestskú časť Košice - Sever pán starosta Marián Gaj a prednosta miestneho úradu Matúš Háber. O zábavu sa postaral DJ Ivan Baran, cigánska hudba Demeterovci a košická speváčka Anna Gajová.

Fotograf: Miro Born - Born photo